Szkolenia ON-LINE od marca 2021

Tak zgadza się jesteśmy ON-LINE od marca 2021. Pierwsze dwa szkolenia on-line już są przygotowane. Na czym polegają szkolenia on-line – jest to nauka indywidualna pod okiem trenera, który prowadzi Ciebie podczas zajęć. Czas trwania zajęć jest indywidualnie ustalony z uczestnikiem. Nasza propozycja to 2 godziny dydaktyczne co dziennie w ciągu tygodnia. Zapytasz się dlaczego tak. Odpowiedź jest prosta – są to zajęcia z programowania – masz czas na przemyślenia i praktyczne przygotowanie „zadania domowego”.

Przed pierwszymi zajęciami dostaniesz instrukcję co należy przygotować, zainstalować i przetestować aby móc bez problemów uczestniczyć w zajęciach on-line. Zajęcia są prowadzone w formie webinaria. Podczas szkolenia słyszysz prowadzącego oraz widzisz jego ekran – możesz zadawać pytania. W trakcie szkolenia zostaje przyznany dostęp do indywidualnego forum gdzie można zadawać pytania nawet po zakończeniu szkolenia. Każde szkolenie może być nagrywane i udostępniane dla Ciebie na forum w celu powtórzenia materiału z zajęć.


Jeśli nie posiadasz programatora UPA-USB S istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wraz z dodatkowymi akcesoriami potrzebnymi na szkoleniu, po wpłaceniu indywidualnie określonego wadium na kilka dni przed rozpoczęciem szkolenia. Po zakończeniu szkolenia uczestnik ma niezwłocznie w ciągu 3 dni odesłać działający sprzęt – po sprawdzeniu przesyłki wadium zostanie natychmiast zwrócone. Jeśli po szkoleniu będziesz miał ochotę zatrzymać sprzęt – zostanie wystawiona faktura.

Szkolenia stacjonarne, które zostały przygotowane w wersji on-line :
Nauka tworzenia skryptów do UPA-USB S firmy Elrasoft
Nauka tworzenia skryptów do analizatora CAN firmy Elrasoft


Przykład praktycznego wykorzystania skryptów analizatora CAN firmy Elrasoft

Czas trwania szkolenia on-line: 1 tydzień
Organizacja szkoleń: od poniedziałku do piątku
Godzina rozpoczęcia szkolenia: ustalana indywidualnie z prowadzącym
Ilość godzin: 8h
Maksymalna ilość uczestników: 1-5 osób

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu on-line prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres e-mail : biuro@ecaredu.pl

Cena szkolenia 1500 zł